aleron urunler

Feromon Parfüm

Feromon Parfüm

Eğer Afrodizyak parfümlerin olağanüstü etkisi duymuşsanız Feromon parfüm tam da size göre. Öncelikle şunu belirtmek gerekir. Bu parfüme adını veren Feromon, aşkın temel nedeni olarak bilinen Feromon hormonudur. Bu nedenle Feromon parfüm birçok kullanıcı tarafından aşk parfümü olarak da bilinir. Feromon parfüm ciddi anlamda bu söylemleri hak eden bir parfümdür. Bu afrodizyak etkili parfüm sadece cinsel ilişki sırasında veya cinsle ilişki öncesinde kullanılmaz. Feromon parfümün tüm hayatına yayılan güzel bir etkisi vardır. Bu parfüm ilk önce günlük hayattan başlar ve macerasını cinsel hayatla noktalar. Eğer Feromon parfüme ulaşmak isterseniz sitemiz üzerinde müşteri temsilcilerimizle görüşüp size en uygun paket ve kampanyaları öğrenip kolayca Feromon parfüme sahip olabilirsiniz. Bununla beraber teknik destek ekibimiz siz istediğiniz zaman yanınızda olacaktır.

Feromon parfüm etkileri

Feromon maddesi kimyasal iletişimin en etkili parçalarından biridir. İşte bu çok önemlidir. Yani siz partnerinizle konuşmasanız dahi Feromon parfüm etkileri ile kimyasal ve beraberinde biyolojik bir iletişime ve etkileşime yol açacak dolayısıyla istenen mesajlar hiç konuşmadan partnere gidecek ve sözlerden daha büyük etkilere yol açacaktır. Feromon parfüm etkileri bu mucizevi gerçek ile sınırlı değildir. O partnerde cinsel isteği arttırır ve partnerleri duygusal olarak birbirine bağlar. Bunun yanında Feromon bedenlerin konuşacağı manasına geldiği için Feromon parfüm daha uyumlu ve senkronize bir ilişki kurmanızı sağlar. Feromon yaşamın ta kendisidir aslında ve Feromon parfüm, Feromonun o güçlendirici ve iyileştirici etkisini içinde taşımaktadır.

Feromon parfüm kullanımı

Feromon parfümün tüm yaptığı vücuttaki cinsel ilişki kanallarını açmasıdır aslında. Feromon parfüm bunu yaparak cinsel iletişimi güçlendirir ve bedenler arasında sağlıklı bir uyumun sağlanmasın yardımcı olur. Yapılan araştırmalar ter bezlerinde ve vajinada Feromon hormonlarına rastlandığı yönünde. Bu nedenle Feromon parfüm kullanımı sırasında bedenin bu bölgelerini kullanmak önemlidir. Feromon parfüm erkeklerde ter bezlerinin olduğu bölgeye ve ense, boyun, kulak arkası gibi bölgelere uygulanmalıdır. Kadınlarda ise banyodan sonra temiz vücuda uygulanmalıdır. Kadınlar ipeksi ve yünlü kıyafetlerin üzerine de Feromon parfümü kullanabilirler.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.