aleron urunler

Bayan Azdırıcı Parfüm Çeşitleri

Bayan Azdırıcı Parfüm Çeşitleri

Cinsel isteksizlik son zamanlarda kadınların en büyük baş belalarından birisi haline gelmiştir. Birçok kadın bu sorun çözüm aramakta ve çözüm kapılarını zorlamaktadır. Bu çözüm kapılarından birisi de bayan azdırıcı parfümlerdir. Bayan viagrası adıyla anılan bayan azdırıcı haplardan ve bayan azdırıcı damlalardan çekinen birçok kadın bayan azdırıcı parfümlerin afrodizyak etkisiyle kendisinden geçmek istemekte ve partnerini bu yolla mutlu etmek istemektedir. Bayan azdırıcı parfüm erkeğin kendisi tarafında kullanılmalıdır ancak hoş kokusu nedeniyle kadınlarda kullanabilmektedir. Birçok bayan azdırıcı ürün kadın tarafında kullanılmaktayken bayan azdırıcı parfümler kadınların isteğiyle partnerleri tarafından kullanılmaktadır. Piyasada bayan azdırıcı parfüm çeşitleri arasında en etkili olanları HBT, lp7, Aleron parfüm gibi parfümlerdir. Bu parfüm çeşitleri çokça bilinen ve kullanılan parfümlerdir. Ancak piyasada bayan azdırıcı parfümleri farklı şeklerde farklı markalarla bulabilirsiniz.

Bayan azdırıcı parfüm etkileri

Bayan azdırıcı parfüm etkileri açısından incelendiğinde kadında büyük davranışsal etkilere ve değişimlere nende olur. Kadın yoğun olarak bu parfüme maruz kaldığında bayan azdırıcı parfümler afrodizyak etkisiyle bilinç dışının ortaya çıkışına nende olacak ve cinsel içgüdüyü daha fazla tahrik edecektir. Bununla beraber birçok bayan azdırıcı parfüm Feromon adlı maddeyi barındırmakta ve bu maddede libido artışına neden olmaktadır. Bayan azdırıcı parfümler bu şekilde cinsel isteği maksimize eder ve cinsel ilişkileri daha tutkulu daha tahrik edici hale getirir. Bununla beraber bayan azdırıcı parfümler cinsel ve mental açıdan partnerleri ilişkiye hazırlayan ürünlerdir.

Bayan azdırıcı parfüm kullanımı

Bayan azdırıcı parfüm kullanımı açısından bakıldığında gayet pratik bir kullanıma sahip ürünlerdir.  Bayan azdırıcı parfümler erkekler de koltuk altlarına sıkılmakla beraber erkeklerin tahrik olduğu bazı bölgelere sıkılmasında özel bir önem vardır. Mesela bayan azdırıcı parfümler enseye, boyuna ve çene altına, kulak arkasına sıkıla bilmektedir. Bayan azdırıcı parfüm banyodan çıktıktan sonra temiz bir vücuda uygulanmalıdır. Bayan azdırıcı parfümlerin sadece cinsle ilişki sırasında veya hemen öncesinde kullanılmadığını da bilmemiz gerekmektedir. Bayan azdırıcı parfümler kadınlardaki hormonları aktive eder ve onları afrodizyak etkisiyle cinsel ilişkinin etkili bir parçası haline getirir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.