aleron urunler

Aşk parfümü

Aşk parfümü

Tüm dünyada ve özelde Türkiye’de birçok afrodizyak etkili parfüm aşk parfümü olarak adlandırılmaktadır. Bunun temel sebebi bu parfümlerin afrodizyak etkilerinin her iki tarafta da ciddi anlamda duygusal bağlar kurmasına yardımcı olmasıdır. Aşk parfümü dediğimiz parfümler hem erkeğin hem de kadının bastırılmış duyguların açığa çıkarır ve cinsel güdülerini sağlıklı bir şekilde ortay çıkarmasını sağlar. Piyasada Aleron Parfüm, Ferolle parfüm, Feromon parfümü gibi çeşitlerin bulabileceği aşk parfümleri afrodizyak etkileriyle sadece bir cinsel ilişki öncesi her iki tarafa da yardımcı olmayı sağlamamakta aynı zamanda günlük hayatta tüm gözlerin sizde olmasını sağlamaktadır. Aleron parfümü gibi aşk parfümleri içlerinde Feromon adlı maddeyi barındırmaktadır. Feromon adlı madde ise erkekler de bulunduğu gibi kadınlarda da buluna bir hormondur. Afrodizyak etkili parfümler bu madde sayesinde kimyasal bir dil yaratarak sizin istediğiniz kişi tarafından arzulanmanızı sağlar.

Aşk parfümü etkileri

Aleron parfüm gibi birçok aşk parfümü etkileri ile hem erkek hem de kadınları dayanılmaz bir cinsel isteğin için sürüklemektedir. Aşk parfümlerinin en büyük etkisi cinsel isteği maksimize etmesi ve cinsel dürtüyü olabildiğince artırmasıdır. Aşk parfümleri baskılanan bu cinsel duyguları ortaya çıkarır ve cinsel ilişkiye psikolojik ve seksüel anlamda kişiyi hazırlar. Aşk parfümleri bunun dışında beyinde mutluluk hormonları olarak bilinen endorfin, serotonin, oksitosin gibi hormonların salgılanmasını da sağlar Bu mutluluk verici etkisiyle cinsel ilişki öncesinde her iki tarafı da cinsel ilişkinin yarattığı stres ve kaygıyı da ortadan kaldıracaktır. Aşk parfümü gerçekten de âşık etmekte ve kullanıcıların mutluluklarına mutluluk katmaktadır.

Aşk parfümü kullanımı

Aşk parfümü kullanımı ilk bakışta kolaymış gibi gözükse de aslında hiç de öyle değildir. Aleron parfüm gibi birçok aşk parfümü doğru yerlere sıkılmalıdır. Eğer bayan azdırıcı bir parfüm aldıysanız banyoda hemen sonra ilk önce koltuk altına sona ise enseye ve boyuna sık malısınız. Bu bölgeler kadınların en fala tahrik olduğu bölgelerdir. Bu sayede aşk parfümleri sizi cinsel ilişkiye başarılı bir şekilde hazırlayacaktır. Kadınlar ise yine banyodan sonra saçlara, koltuk altlarına bu parfümü sık malıdırlar. Aşk parfümleri yünlü giysilere sıkıldığına etkisini çok daha yüksek gösterecektir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.