aleron urunler

Aleron parfüm yararları

Aleron parfüm yararları

Aleron parfüm yararları açısından çok boyutlu ve çok yönlü işlevsel bir üründür. Öncelikle sadece cinsel ilişki sırasında veya ön sevişmede kullanılabilecek bir ürün değildir.Bir parfüm olması nedeniyle hayatınızın her yerinde onu kullanabilirsiniz. Aleron parfüm içindeki bitki kökleri,bitkisel özler ve yoğun aromalı yapısıyla karşı cinste afrodizyak etkisi yapar ve partneri sadece cinsel bağ ile değil aynı zamanda duygusal bir bağ ile de size bağlar.Sadece kokuyu alan kişi için değil sıkan kişi için de bir afrodizyak etki yaratır.Bu yönüyle Aleron Parfüm farklı esintileri vücudunuza taşır ve sizde çok güzel duyguların dalgalanmasını sağlar.Bununla beraber Aleron parfüm vücuttaki mutluluk hormonlarını yani oksitosin gibi hormonların salgılanmasını sağlar.Bu etkisi nedeniyle hiç tanımadığınız kişileri size aşık edebilir.Bu nedenle Aleron parfüm için aşk parfümü denmekte, Aleron parfüm de etkileriyle kendisine düzülen methiyeleri haklı çıkarmaktadır.

Aleron parfüm kullanımı

Aleron parfüm kullanımı açısından gayet basittir.Ancak Aleron parfüm en iyi şekilde kullanabilmek için Aleron parfümü tanımak gerekmektedir. Aleron parfüm diğer parfümlere benzememektedir.O sıkıldığında .ok kısa bir süre sonra libido hormonlarının salgılanmasına neden olarak karşı cinste bir heyecan ve nedeni belli olmayan bir istek uyandırır. Aleron parfüm  erkekler de sadece koltuk altına değil aynı zamanda kadınların en tahrik olduğu bölgelere boyuna,enseye ve kulak arkasına sıkılmalıdır.Kadınlarda ise banyodan sonra temiz vücuda uygulanmalıdır.Bununla beraber yünlü ve ipeksi kıyafetlere Aleron parfümü uygulamak bu parfümü daha etkili kılacak,onu daha kalıcı hale getirecektir.

Aleron parfüm içeriği

Aleron parfüm içeriği sayesinde dünyadaki ve dolayıyla ülkemizdeki tüm erkek ve kadınları etkilemekte ve onların mutlu bir hayat atmalarında onlara yardımcı olmaktadır. Aleron parfüm içeriğinde Hindistan cevizi ve diğer birçok bitkisel kök,karışım ve aroma barındırmakta ve bu içerikleri sayesinde erkek ve kadınların arasındaki cinsel çekimin sağlayıcısı olmaktadır.Tüm bunların yanında Feromon denilen madde Aleron parfümde çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Feromon maddesi cinsel isteği arttırmakta ve libidonun daha fazla salgılanmasını sağlamaktadır.Bu madde birçok üründe çok az da olsa kullanılmaktadır.Ancak çokça pahalı olduğundan dolayı az miktarlarda bulunur. Aleron parfümü diğer parfümlerden ayıran şey işte Feromon maddesini daha fazla barındırması ve dolayısıyla afrodizyak etkisinin buna oranla daha fazla olmasıdır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.