aleron urunler

Afrodizyak parfümler

Afrodizyak parfümler

Afrodizyak ürünlerin içerisinde en etkili ve en farklı ürünlerin başında afrodizyak parfümler bulunmaktadır. Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki afrodizyak parfümler bir parfümden beklenmeyen tüm hazları kullanıcılara yaşatacaktır. Afrodizyak parfümler sadece cinsel ilişki öncesinde veya cinsel ilişki sırasında kullanılabilen ürünler değildir. O bir parfüm olmasından dolayı kokusuyla tüm dikkatleri üzerinize çekecek ve size inanılmaz bir cinsel çekicilik kazandıracaktır. Birçok erkek ve kadın afrodizyak parfümleri ilk başta küçümse de etkilerini hayatlarında hissettikçe bu parfümlere olan ilgilerini daha da arttırmaktadırlar. Afrodizyak parfümlerin içerisinde Feromon denen madde bulunur. Bu madde aynı zamanda kimyasal iletişimin bir parçası ve aracıdır. Bundan dolayı partnerinizle konuşmasanız dahi bedeniniz onunu bedeniyle konuşacak ve nedeni belirsiz etkiler doğuracaktır. Son zamanlarda yapılan araştırmalar afrodizyak parfümlerin içerisinde bulunan Feromon maddesinin duygusal ve cinsel bağı sağlamlaştırdığını ortaya koymuştur.

Afrodizyak parfümler etkileri

Afrodizyak parfümler etkileri açısından çok kuvvetlidir. Karşı cinste sadece cinsel bir çekicilik uyandırmaz aynı zamanda onun cinsel güdülerinin dışarıya kolay bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur. Bununla beraber afrodizyak parfümler beyinde mutluluk hormonlarını salgılanmasını sağlayarak kişiyi hem cinsel ilişki öncesinde hem de cinsel ilişki sırasındaki aşırı stres ve kaygıdan kurtaracaktır. Afrodizyak parfümler içlerinde Feromon maddesini barındırdığından dolayı çok ciddi bir kimyasal bir dil yaratır. Yani herhangi bir ortamdaki hangi karşı cinsin sizin hakkınızdaki düşünce ve duygularını rahatça öğrenebilmenizi sağlar. Evet, herkes sizden etkilenecektir ama Feromon denen madde cinsel ilişki de saha başarılı olacağınızı da size gösterecektir. Bu bilmeniz gereken çok önemli bir gerçektir.

Afrodizyak parfümler kullanımı

Piyasada Aleron parfüm, Ferolle, Fabrio Romeo gibi çeşitleri ve markları bulunan ve unisex bir ürün olan afrodizyak parfümler kullanımı açısından gayet pratik ve kullanışlıdır. Öncelikle herhangi bir afrodizyak parfüm aldığınızda öncelikle parfümü çalkalayınız. Afrodizyak parfümler kullanımı sırasında bu ilk işlem önemlidir. Bu işlemden sonra ilk önce ter bezlerinin olduğu bölgeye yani koltuk altlarına sıkılır. Bu işlemden sonra ise erkeklerin en çok tahrik olduğu ense, boyun ve kulak arkası gibi bölgelere sıkılmalıdır. Kadınlarda ise temiz bir vücuda banyodan sonra sıkılmalıdır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.