aleron urunler

Afrodizyak parfüm

Afrodizyak parfüm

Afrodizyak parfüm son zamanlarda hem erkek hem de kadınların en çok tercih ettikleri ürünlerden birisidir. Bunu temel nedenlerinden birisi afrodizyak parfüm kullanımının gayet geniş bir kullanma sahasına sahip oluşudur. Afrodizyak parfüm sadece cinsel ilişki sırasında veya cinsel ilişkiye hazırlık sürecinde değil aynı zamanda her yerde kullanılabilir. Okulda, otobüste, işte ve diğer tüm sosyal ortamlarda afrodizyak parfümü kullanabilir ve afrodizyak etkilerini hem kendinizde hem de etrafınızdakiler de gözlemleyebilirsiniz. Afrodizyak parfümler çok özel ürünlerdir ve her yönüyle diğer parfümlerden ayrılmaktadır. Afrodizyak parfüm, her şeyden önce yılardır birçok cinsel ürünün içinde bulunan ve pahalı bir madde olan Feromon adlı maddeyi içinde barındırır. Feromon maddesi afrodizyak parfümde çok fazla vardır ve bu nedenle afrodizyak parfüm diğer afrodizyak ürünlere nazaran daha yoğun ve uzun etkiler gösterir.

Afrodizyak parfüm etkileri

Afrodizyak parfüm etkileri açısından kendisinden beklenmeyen yoğunlukta ve büyüklükte büyük etkiler gösterir. Afrodizyak parfüm partneriniz de ve beraberinde kokuyu bir süre alanlarda farklı davranışlar ortaya çıkartacaktır. Mesela afrodizyak parfüm kokusunu alanlarda gereksizce gerçekleşen kahkahalar ve nedensiz mutluluk ve sarhoşumsu haller görülmektedir. Afrodizyak parfüm bu noktada kullananlarda stres ve kaygıyı azaltmakta ve beyinde oksitosin, serotonin gibi hormonların salgılanmasına neden olmaktadır. Bu etkisiyle afrodizyak parfüm cinsel ilişki öncesinde kullanıldığında daha etkili ve mutluluk verici ilişkiler vaat eder. O sadece mutlu etmekle kalmaz aynı zamanda afrodizyak etkileriyle baştan çıkartıcı bir işlev üstlenir. Afrodizyak parfüm tüm bu etkileriyle kullanıcılara güzel bir cinsel yaşam sunmaktadır.

Afrodizyak parfüm kullanımı

Afrodizyak parfüm kullanımı çok basit gibi görünüyor olabilir ancak bu durum sandığınız kadar kolay olmayabilir. Şöyle ki Afrodizyak parfüm ilk alındığında güzelce çalkalanmalıdır. Sonrasında ise ter bezlerinin olduğu bölgeye güzelce sıkılmalıdır. Ancak afrodizyak parfüm kullanımı bununla bitmez. Afrodizyak parfüm enseye, boyuna ve kulak arkasına sıkılmalıdır. Bunun temel nedeni erkeklerin en çok bu bölgelerden tatmin olmasıdır. Cinsel ilişki sırasında bu bölgeler sizin uyarılmanızı sağlayan bölgelerdir. Kadınlarda ise banyodan sonra temiz vücuda uygulanmalı ve daha çok ipeksi kıyafetlerde tercih edilmelidir.

 

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.